Aktuāla informācija par i/c Sky&More darbību no 11.oktobra!

Aktuāla informācija par centra darbību

Cienījamie apmeklētāji!

Iepirkšanās centrs SKY&MORE saskaņā ar Ministru kabineta pieņemtajiem lēmumiem un rīkojumiem no 11.oktobra strādās 2 drošības režīmos: darba dienās sarkanajā (epidemioloģiski nedrošā) un zaļajā (epidemioloģiski drošā) režīmā.

Darba dienās sarkanajā režīmā darbosies SKY&MORE 1.stāvā izvietotie pirmās nepieciešamības preču veikali, kas būs pieejami visiem apmeklētājiem: SKY lielveikals, Saules aptieka, Dino Zoo, Gourmet zonas veikali: Siera Karaļi, Bonati Teas, Oscar’s Fish, Chateau Verdens, Balts.

Zaļajā režīmā darba dienās darbosies visi pārējie 1. un 2.stāva veikali, tai skaitā valūtas maiņas punkts, ķīmiskā tīrītava, juvelierizstrādājumu, kosmētikas, mēbeļu, interjera preču, elektronikas, ziedu, dāvanu, apģērbu veikali, sporta klubs (darba laiks līdz plkst. 21:00), kāpšanas zāle (darba laiks līdz plkst. 21:00), frizētava, šūšanas salons un ēdināšanas vietas, kas būs pieejami tikai apmeklētājiem ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Pirmās nepieciešamības preču veikali LIVIN, LMT, Smart Vision, IRVE darba dienās strādās zaļajā drošības režīmā, bet brīvdienās – sarkanajā drošības režīmā un būs pieejami visiem apmeklētājiem.

MyFitness sporta klubs, kāpšanas zāle Virsotne, frizētava Pastelle, apģērbu veikals Shop-in-Shop, ēdināšanas vietas Cup&Cino un Gan Bei brīvdienās darbosies zaļajā režīmā (tiks nodrošināta atsevišķa ieeja no ielas). Katrā no veikaliem būs jāuzrāda sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.

Saskaņā ar jaunajiem ierobežojumiem, iepirkšanās centrā SKY&MORE pašlaik darbu pārtrauks bērnu izklaides un atrakciju centrs Apkārt pasaulei.

Par zonu sadalījumu, kā arī veikalu un/vai pakalpojumu sniegšanas vietu darbību iespējams saņemt detalizētu informāciju SKY&MORE Informācijas centrā, zvanot pa tālruni +371 67853424.

pop-up-image