Apmaksas veidi

1. Apmaksa ar bankas karti

Savus pirkumus tiešsaistē iespējams apmaksāt ar MasterCard un Visa maksājumu kartēm.

Ja ir veikta pirkuma apmaksa, bet (preces neesamības dēļ) prece netika iegādāta, nauda pircēja kontā tiks atgriezta 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā.

2. Internetbanka

Klientiem par pirkumiem iespējams norēķināties internetbankā, izmantojot MultiLink internetbanku maksājumu sistēmu. MultiLink risinājums ļauj Citadeles un lielāko Baltijas banku klientiem veikt ērtu un drošu pirkumu apmaksu no savas bankas konta, izmantojot internetbanku vai mobilo lietotni.

3. Patēriņa kredīts – Klix “Pay later”

Pērc tagad – maksā vēlāk! Vēlies veikt pirkumu šodien, bet nedaudz pietrūkst? Atmaksu vari veikt 14 dienu laikā bez komisijas maksas vai sadali summu 12 maksājumos. AS CITADELE piedāvā iegādāties preces, izmantojot patēriņa kredītu, kuram klients var pieteikties vienlaicīgi ar pirkuma darījuma noslēgšanu. Klix Pay Later iespējams izmantot pirkumiem no 50 līdz 1400 EUR. Vairāk: https://klix.blob.core.windows.net/public/terms/KLIX_Terms_27.05.2021_LV.pdf

4. Apmaksa ar naudas pārskaitījumu

  • Bezskaidras naudas norēķini tiek nodrošināti jebkurā bankā.
  • Pirkums tiks uzskatīts par apmaksātu pēc naudas ienākšanas Sky&More internetveikala norēķinu kontā. Līdz naudas līdzekļu saņemšanai, pasūtītā prece tiek rezervēta noliktavā.

Ja ir veikta pirkuma apmaksa, bet prece, preces neesamības dēļ, netika iegādāta, nauda pircēja kontā tiks atgriezta 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā.

pop-up-image