Attālinātā redzes pārbaude – kā tas notiek un ko sagaidīt?

Telemedicīnas uzņēmums SIA “Smart Vision”, kas piedāvā pasūtīt brilles attālināti, izmantojot 3D tehnoloģiju, Rīgā sekmīgi veicis attālinātās redzes pārbaudes testus, izmanojot vismodernākās telemedicīnas tehnoloģiskās iespējas. 

Ja kāds pirms dažiem gadiem teiktu, ka ir iespēja pārbaudīt redzi attālināti, neviens neticētu. Bet tagad iespēja ir! Smart Vision ir pirmie Latvijā, kas piedāvā šādu inovatīvu pieeju papildus tradicionālajai redzes pārbaudes vizītei. Ņemot vērā ārkārtas situāciju un noteiktos ierobežojumus, tieši tagad attālināto redzes pārbaudi izmanto daudz aktīvāk.

Tev droši vien ir radušies jautājumi par to, kas tas ir un kā viss notiek? 

Attālinātā redzes pārbaude nenozīmē, ka var pārbaudīt Tavu redzi caur datoru – respektīvi Tu atrodies pie sava datora un optometrists pie sava. Šādi var tikt sniegtas tikai attālinātās konsultācijas un tās nesauc par attālināto redzes pārbaudi. Veicot attālināto redzes pārbaudi, Tev ir jāierodas pie Smart Vision uz optometrista kabinetu, jo bez redzes pārbaudes aparatūras kvalitatīvi pārbaudīt redzi nav iespējams. Tevi optometrista kabinetā ieved optometrista asistents un instruē par turpmākajām darbībām. Tālāk redzes pārbaudi veic speciālists-optometrists, vadot redzes pārbaudes ierīces un komunicējot ar Tevi ar videozvana palīdzību. 

Izklausās nedaudz pēc kosmosa? Tas šķitīs tik ilgi, kamēr pats neizmēģināsi. Attālinātās redzes pārbaudes kvalitāte ir tikpat augstā līmenī kā mums ierastā redzes pārbaude, jo Tev tiek veikta patiešām kvalitatīva redzes pārbaude, Tu vari konsultēties ar optometristu par visiem sev svarīgajiem jautājumiem un kopā ar optometristu Tu vari izvēlēties piemērotākās lēcas un, protams, saņemt arī briļļu recepti. Ja arī Tev ir laba redze un brilles nevajag, atnāc un izmēģini šo jaunumu! Patreiz attālinātās redzes pārbaudes Smart Vision piedāvā pilnīgi bez maksas!

Ja tomēr vēlies tradicionālo klātienes vizīti – nekādu problēmu, tās arī Smart Vision turpina piedāvāt! 

Uz tradicionālo vai attālināto redzes pārbaudes vizīti vari pieraksties Smart Vision mājaslapā vai zvanot pa tālr. 60002528. 

Klientu atsauksmes:

Ženija: “Tas bija kaut kas patiešām foršs! Beidzot es gāju pie acu ārsta kā uz piedzīvojumu. No sākuma bija šaubas vai tiešām viss būs tādā pašā kvalitātē kā parastajā redzes pārbaudē. Bet es jums saku – viss bija vienkārši lieliski! Jaunākā aparatūra, profesionāla optometriste un man tagad ir jaunas brilles! Attālinātā redzes pārbaude ir lielisks jaunums, kuru jau sen vajadzēja!”

Kaspars: “Ja ir inovatīvs risinājums un bez maksas – kāpēc ne? Izmēģināju un teikšu pavisam godīgi – šī bija mana labākā redzes pārbaudes vizīte dzīvē!”

Brigita: “Pie optometrista eju katru gadu, jo par redzi ir jārūpējas. Es vēl nebiju atradusi tādu vietu, kur man patiešām viss patiktu. Un tad es izmēģināju šo … kā tur to sauca … attālināto redzes pārbaudi. Nu vispār viss ļoti labi. Esmu apmierināta. Noteikti ieteikšu visiem.”

Inese: “Ārkārtas situācija valstī ievieš korekcijas arī mūsu paradumos un viena no manām paradumu maiņām būs redzes pārbaude, jo turpmāk iešu tikai uz attālināto redzes pārbaudi! Tik daudz strādāju pie datora un lasu grāmatas, ka sajutu izmaiņas redzē, nedomādama aizgāju uz attālināto redzes pārbaudi un rezultātā esmu tikusi pie tiiik glītām brillēm. Paldies!”

Raksta autors ir SMART VISION.

pop-up-image