I/c Sky&More ar vērienīgu muzikālu modes šovu nosvin 15 gadu jubileju!

Piektdien, 7. oktobrī, i/c Sky&More ar krāšņu un pārsteidzošu muzikālu modes šovu nosvinēja 15 gadu jubileju. Sky&More Fashion&Show, kas gadu laikā jau kļuvis par iepirkšanās centra vizītkarti un ne velti tiek dēvēts par iespaidīgāko modes šovu Baltijā, pulcēja vairāk nekā 800 apmeklētājus.

Sky&More Fashion&Show, kur klātesot uzņēmējiem, sabiedrībā zināmām personām  un kaislīgiem modes sekotājiem, ar krāšņu šovu tika izrādītas iepirkšanās centra Sky&More jaunākās rudens un ziemas kolekcijas no tādiem pasaulē atzītiem zīmoliem kā Karl Lagerfeld, Emporio Armani,  Luisa Cerano, Joop!, Strellson, Riani, Bugatti, Baldessarini, Elisabetta Franchi  u.c.

Šogad tika svinēta ne tikai i/c Sky&More 15 gadu jubileju, bet arī organizēts nu jau piecpadsmitais Sky&More Fashion&Show, kas gadu laikā no klasiskas modes skates kļuvis par daudzpusīgu māksliniecisko sniegumu, katrā nākamajā šovā paceļot mākslinieciskās programmas latiņu arvien augstāk. Šogad Fashion Rock Opera edition patiešām pārsteidza, – sākot no Rīgas Doma Kora skolas gospeļkora, stīgu kvarteta, rokgrupas un skaisto balsu īpašniekiem Dināras Rudānes  un Daumanta Kalniņa līdz pat balerīnām un šim vakaram  aranžētajām dziesmām! Šova organizēšanā tika iesaistīti 155 cilvēki, 35 skatuves mākslinieki, radītas iespaidīgas dekorācijas, kostīmi un šova elementi.

Sky&More Fashion&Show pilnīgi noteikti ir uzskatāms par nozīmīgāko modes notikumu ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs, jo līdz šim nekas līdzvērtīgs nav ticis realizēts.  Lai arī Sky&More Fashion&Show ir pazīstams ar vērienīgu šovu, fokuss uz modi nepazūd, gluži otrādāk  – tas oriģinālā veidā tiek izcelts, iepazīstinot klātesošos ar 2022. gada rudens/ziemas aktuālākajām kolekcijām, kuras atspoguļošanai modes skatē sagatavoja Latvijas vadošā modes stiliste Olga Kolotova.

Pirmajā šova bija dzirdami klasiķu Samuel Barber skaņdarbi Adagio For strings, kā arī baroka laikmeta komponista Gulio Caccini skaņas, kas saplūda kopā ar mūsdienu franču mūzikas grupas ERA aranžijām. Turpinājumā sekoja mākslinieciskais sniegums no Queen līdz pat Mozart 40 simfonijai, kā Metallica un Vivaldi 4 seasons sadaļu STORM un visbeidzot no operas ārijas līdz pat AC/DC! Vakara kulminācijā tika izpildīti skaņdarbi no tādiem grandiem kā Andrea Bocelli, Gustav Mahler, Arielle Dobasle un ERA. Noslēgumā mākslinieki un skatītāji vienojās kopīgā dziesmā par visu labo, kas šobrīd tik ļoti pasaulei pietrūkst, izpildot Maikla Džeksona radīto dziesmu We Are the World.

““Bravo! Vivaldi dzīvajā izpildījumā! Lielisks modes un mūzikas šovs, Olgas Kolotovas stils kombinācijā ar izcilu horeogrāfiju un vizuālo priekšnesumu! Kas par enerģiju un profesionalitāti! Iespaidīgi! Labākais šovs, kas jebkad redzēts!”, tās ir tikai dažas no pasākuma apmeklētāju atsauksmēm. Paldies visiem mūsu sadarbības partneriem! Paldies ģenerālsponsoram AUDI un Moller Auto! Paldies sponsoriem Pūres šokolāde, ABK6, Salt un Luc Belaire! Paldies par atbalstu Qevents, SWH, Star Fm, EHR, Top radio, Mellis, Unastyle, kas mums deva iespēju realizēt tik grandiozas dzimšanas dienas svinības!

FASHION ROCK OPERA mākslinieki:
Bungas: Artis Orubs
Bass: Deniss Djakons
Ģitāra: Rihards Goba
Stīgu kvartets: Margarita Ogibalova (vijole), Darja Kuzma (vijole),
Paula Kronentāle (alts), Dace Zālīte-Zilberte (čells)
Balerīnas no baleta studijas Grande
Koris: Rīgas Doma kora skolas gospeļkoris un diriģente Una Stade
Čells: Antons Trocjuks no DaGamba
Ģitāra: Kārlis Matīss Zitmanis no Sudden Lights
Spēcīgo balsu īpašnieki: Dināra Rudāne  un Daumants Kalniņš
Stiliste: Olga Kolotova
Tērpu māksliniece: Ieva Adamsone
Horeogrāfija: Beāte Svarinska
Šova režija, mākslinieciskais koncepts un pasākuma scenogrāfija: Qevents
Aizskatuves menedžements: Ilze Eriņa (Gee)

pop-up-image