Ko mīļotajai dāvināt Valentīndienā?

Rotaslieta ir izcila dāvana, ja vēlaties paust savas jūtas un apliecināt uzmanību mīļotajai sievietei. Rotas gan izcels sievietes īpašo mirdzumu, gan arī būs dāvana ar paliekošu vērtību. Tāpēc šādas dāvanas izvēli vajadzētu veikt rūpīgi, lai dāvanas saņēmēja justu, ka tai ir īpaša nozīme jūsu attiecībās. Turklāt, ja šo soli spersiet arī īpašā brīdī, piemēram, visu mīlētāju dienā, tas būs sevišķi aizkustinoši un romantiski.

Rotas ar briljantiem

Futūristiskas, kosmiskas un dinamiskas rotas ar raksturu ir šī gada aktualitāte numur viens! Rotu dizaina Jau gadsimtiem ilgi par galveno mīlestības akmeni tiek uzskatīts briljants. Gredzeni ar briljantu visbiežāk tiek izvēlēti saderinoties. Tomēr arī citas rotas ar šo dārgakmeni var kalpot kā mūžīgas mīlestības apliecinājums, par ko arī vēsta populārais teiciens “dimanti ir uz mūžu” (diamonds ar forever – angl.) Tāpēc, ja izvēlaties rotu ar briljantiem, varat būt pārliecināti, ka mīlestības vēstījums tajā būs neiztrūkstošs.

Sirds formas rotas

Valentīndienā īpaši populāri dāvināt rotas sirds formā, jo sirds ir mīlestības un arī Valentīndienas simbols. Un, dāvinot šādu rotaslietu, dāvinātājs simboliski nodod vēsti, ka dāvā savu sirdi.

Rotas ar rozā kvarcu

Rozā kvarcs ir zināms kā beznosacījumu mīlestības akmens. Tiek uzskatīts, ka tas atver sirdi, lai dotu un saņemtu mīlestību. Rozā kvarcs veicina ne tikai romantisku mīlestību, bet arī mīlestību pret sevi, ģimeni, draugiem un dzīvi kopumā.

Rotas ar rubīnu

Kaislīgas mīlestības apliecinājums noteikti ir rubīns. Tas ir viens no vērtīgākajiem dārgakmeņiem un otrs cietākais minerāls aiz dimanta. Jau kopš seniem laikiem rubīni bijuši augstu vērtēti – tie simbolizēja karaliskumu, spēku un varu.

Raksta autors ir GRENARDI – eksperts ekskluzīvo rotu pasaulē.

Šo un citus rakstus par rotu pasauli lasiet GRENARDI digitālajā žurnālā Grenazine.lv – https://grenazine.lv/ 

pop-up-image