https://skyandmore.lv/wp-content/uploads/2021/04/Gourmet-tirgus.jpg

Gourmet tirgus iepirkšanās centrā Sky & More piedāvā Jums atklāt jaunas garšas, novērtēt izcilu kvalitāti un individuālu pieeju katram klientam! Jūs gaida izmeklētas delikateses no visām pasaules malām, kā arī vietējie bioloģiski ražotie lauku labumi.

Sky & More Gourmet tirgū pašlaik ir pieejami vairāki veikali un ēdināšanas vietas, kuru produkciju un gatavas maltītes iesakām īstiem gardēžiem. Veikals Oscar’s Fish MAARE ir izcila vieta jūras velšu un zivju cienītājiem, bet veikalā SIERA KARAĻI pieejama plaša premium klases sieru izvēle siera gardēžiem, bistro BALTS – tiem, kas pat straujā ikdienas ritmā priekšroku dod veselīgam un kvalitatīvam ēdienam, savukārt specializētā alkoholisko dzērienu veikalā CHATEAU VERDENS atradīsiet bagātīgu kvalitatīvu un izsmalcinātu vīnu un citu dzērienu klāstu no dažādām valstīm. Nav aizmirsts arī par tējas un kafijas cienītājiem – tās plašā izvēlē var iegādāties vai izbaudīt uz vietas veikalā BONATI TEAS.

Dodieties uz Gourmet tirgu un ļaujiet savām garšas kārpiņām izbaudīt īpaši atlasītus gardumus. Īsti svētki visiem gardēžiem!

Zīmolu klāsts