https://skyandmore.lv/wp-content/uploads/2021/04/Gourmet-tirgus.jpg

Gourmet tirgus iepirkšanās centrā Sky & More piedāvā Jums atklāt jaunas garšas, novērtēt izcilu kvalitāti un individuālu pieeju katram klientam! Jūs gaida izmeklētas delikateses no visām pasaules malām, kā arī vietējie bioloģiski ražotie lauku labumi.

Sky & More Gourmet tirgū pašlaik ir pieejami vairāki veikali un ēdināšanas vietas, kuru produkciju un gatavas maltītes iesakām īstiem gardēžiem. Bistro BALTS – tiem, kas pat straujā ikdienas ritmā priekšroku dod veselīgam un kvalitatīvam ēdienam. Savukārt tējas un kafijas cienītājiem iesakām BONATI TEAS – plašā izvēlē var iegādāties vai izbaudīt uz vietas gan tējas, gan kafijas dzērienus. Veikalā VĪNOGA atradīsiet plašā piedāvājumā dažādus dzērienus jūsu budžetam, mērķiem un garšas niansēm. Bet HARTVIK F plašā izvēlē piedāvā augstākās kvalitātes gaļas, kulinārijas un konditorejas produkciju jūsu svētku galdam un ikdienai.

Dodieties uz Gourmet tirgu un ļaujiet savām garšas kārpiņām izbaudīt īpaši atlasītus gardumus. Īsti svētki visiem gardēžiem!

Zīmolu klāsts