https://skyandmore.lv/wp-content/uploads/2021/04/Partika-un-restorani.jpg

Iepirkšanās centrā Sky & More ir atrodams plašs pārtikas preču veikalu un restorānu klāsts, kur ikviens gardēdis un kvalitatīvu pārtikas produktu cienītājs atradīs pārtiku, dzērienus un jau gatavas maltītes gan ikdienai, gan arī svētku brīžiem.  Iepirkšanās centrā Sky & More atrodas pārtikas produktu lielveikals SKY, kā arī vairāki pārtikas veikali Gourmet tirgū, kas piedāvā gan vietējas, gan ārzemju izcelsmes produktus – specializēta vinotēka un tējas-kafijas veikals.

Iepirkšanās centrā Sky & More atradīsiet arī tādus iecienītus restorānus kā bistro Balts, kas piedāvā jau gatavu, gardu maltīti baudīšanai uz vietas vai līdzņemšanai, kafejnīcu Cup&Cino ar ļoti plašu ēdienu un dzērienu klāstu, kā arī austrumu restorāns Gan Bei. Tāpat iepirkšanās centra Sky & More otrajā stāvā Jūs varat uz vietas baudīt kafiju katrai gaumei Lavazza kafijas punktā.

Sky & More – ne tikai iepirkšanās, bet arī lieliska atpūta visai ģimenei! Jo pie mums atradīsiet ne tikai ikdienā nepieciešamās preces, bet arī iespēju ļauties atelpas brīdim un baudīt gardu maltīti tuvo cilvēku lokā.

Zīmolu klāsts