Atklāj jauno JOOP! pavasara/vasaras sieviešu modes kolekciju!

Glamūrs, izsmalcināts jet-set stils un franču spēja baudīt dzīvi: jaunā JOOP! pavasara/vasaras sieviešu modes kolekcija ir iedvesmojusies no leģendārās Sentropēzas pilsētas, Azūra krasta pērles, bezrūpīgās atmosfēras. Vēsture šeit ir cieši saistīta ar izsmalcinātu dzīvesveidu – JOOP! pārvērš šo aizraujošo atmosfēru mūsdienīgā ikdienas tēlā, kas izstaro vasarīgu vieglumu un gaisīgu pievilcību.

Jaunā kolekcija atveido gleznaino Franču Rivjēras krāsu paleti. Krāsu gammas pamatā ir gaiši dabiski toņi, balts un zils, dažādas pūdera un rozā variācijas, kā arī spilgti akcenti. JOOP! dizaineru radītie printi, apdrukas un raksti uz audumiem piesaista īpašu uzmanību, harmoniski apvienojot kolekcijas līnijas, krāsu gammas variācijas un piešķirot tām košu vasarīgu noskaņu.

Kolekcijas uzmanības centrā ir sievišķība un grācija! Modeļi sportiskā stilā, ikdienas lietišķā stila apģērbi, kā arī elegantas kokteiļkleitas nodrošinās izsmalcinātu stilu visiem dzīves gadījumiem. Jaunas proporcijas, kombinēti materiāli un faktūras ļaus radīt spilgtus tēlus, kuros apvienojas šiks un vieglums. Day-to-night apģērbu kombinācijas palīdzēs jums izskatīties stilīgi visas dienas garumā.

Priekšplānā izvirzās siluets: graciozākas formas un stili, kas izceļ sievietes ķermeņa skaistumu. Klasiskais stils jaunā interpretācijā joprojām ir aktuāls arī šajā sezonā līdzās trikotāžas, ādas, džinsa auduma un adītiem izstrādājumiem. Dizaineri ir radījuši arī krāsu gammas un tematikas ziņā ar kolekcijas apģērbu kombinējamus aksesuārus ar zīmolam tik raksturīgo rudzupuķes printu. Kopumā atgriežas slaidāks, figūrai pieguļošs siluets, kas atbilst franču sievietes modes stilam.

Iepazīsti JOOP! jauno pavasara/vasaras sieviešu modes kolekciju Sky&More Shop-in-Shop (2.stāvā), Duntes ielā 19A!

pop-up-image