Elegantās brīvdienas mājās

Mēdz teikt, ka ārējais izskats ietekmē mūsu pašvērtējumu un panākumus dzīvē. Lai arī šī brīža apstākļi liek vairāk laika pavadīt mājās, tai skaitā, strādājot attālināti, iesakām veltīt tikpat lielu uzmanību savam stilam kā dodoties ārpus mājām.

Strādājot no mājām, Tu droši vien dosi priekšroku ērtam apģērbam, kas neierobežo kustības, ir pietiekami mīksts, kā arī tādam, kas neburzās. Šādā gadījumā ierastā sporta tērpa vietā izvēlies elegantāku, bet komfortablu alternatīvu – vilnas bikškostīmu. Lietišķā krekla vietā velc bītleni vai plānu džemperi, darinātu no dabīgās šķiedras. Pievērs uzmanību dažādiem trikotāžas apģērbu variantiem, kā, piemēram, mīksts, apjomīgs, adīts džemperis un svārki. Ja darbs prasa koncentrēšanos, zīmuļveida svārku piegriezums radīs pareizo gaisotni. 

Džemperis – Sandro Ferrone; jaka – Vanessa Scott; svārki – Joop!; soma, cimdi, cepure – Roeckl.

Veste, bikses, bītlene – UNQ; džemperis – Replay; svārki – Max Mara Leisure; kurpes – Elisabetta Franchi; lakati – Roeckl; saulesbrilles – Dolce&Gabbana, Ray Ban.

Šodien ir Tava brīvdiena, kuru vēlies pavadīt mājās? Brīvdienām ir jābūt tik iedvesmojošām,  lai iedvesmotos jaunām idejām un radītu vēlmi atgriezties ierastajā darba ritmā. Pat, ja visu dienu plāno pavadīt gultā, dari to skaisti! Iegādājies izsmalcinātu pidžamu, kas uzlabos omu un liks Tev justies kā kino dīvai. Velc skaistas, vieglas, brīva piegriezuma kleitas no zīda vai viskozes auduma, kas radīs patīkamas sajūtas, pieskaroties ķermenim, vienlaikus izceļot Tavu sievišķību.

Gaidi viesus vakariņās? Esi radoša un sarīko sev svētkus, uzvelkot svinīgākos svārkus vai kleitu. “Nomierini” pārmērīgo krāšņumu ar trikotāžas džemperi. Spēlējies ar toņiem, auduma rakstiem un tekstūrām. Kombinē smalkus un  plānus audumus ar raupjiem un masīviem. Aizvieto ierastās un garlaicīgās lietas ar alternatīvām, kas ir papildinātas ar skaistām detaļām. Piemēram, “zelta” podziņām, neparastu piegriezumu vai modīgu rakstu. Pārsteidz un iedvesmo ciemiņus!

Un, protams, atceries par aksesuāriem. Arī mājās mēs, sievietes, varam rotāt sevi ar iemīļoto pērļu virteni, auskariem un zīda lakatiņiem, un vismaz dažreiz mājas čību vietā uzvilkt mirdzošās kurpītes…

Stils: Jevgenija Šube

pop-up-image