Garšu ceļojums ūdens dzīlēs! Veselības deva Tavā ēdienkartē!

Lieliskas ziņas visiem jūras velšu cienītājiem! Šomēnes SKY Lielveikali aicina Jūs doties aizraujošā garšu ceļojumā ūdens dzīlēs. Katru dienu svaigs jūras velšu pievedums!

SKY Lielveikali unikāli ar to, ka piedāvā Madagaskaras tīģergarneles, Cristal Blue garneles, omārus, ķemmītes, krabjus un vēžus. Vai esat kādreiz ielūkojušies veikala saldētavu vitrīnās? Tur ir tik plašs saldēto jūras produktu piedāvājums! Mīdijas vien – jau tīrītas, svaigi sasaldētas vai marinādēs, atradīsiet arī mazāk pazīstamus dažādu lielumu gliemežvākus. Garneles, mazie astoņkājīši, kalmāri gredzenos un vēl un vēl. Ja gribas no visa pa druskai, ir arī komplekti, kuros salikti dažādi produkti kopā. Arī to sortiments ir teju bezgalīgs.

Protams, īpaša uzmanība jāpievērš arī Gatavots SKY meistaru sagatavotajiem jaunumiem tieši Jums. Tā kā jūras veltes ir augstvērtīgs vitamīnu, minerālvielu un omega-3 taukskābju avots, iesakām nobaudīt!

Gatavots SKY jūras velšu piedāvājums

SKY Lielveikali lepojas ar izsmalcinātām un gardām jūras veltēm, un, ja vēlaties sevi iepriecināt ar tām, ziniet, kur pēc tām doties. Gatavots SKY meistari ik dienu gatavo debešķīgus jūras velšu produktus tieši Jums. Par katru no tiem var apgalvot – tie ir augstākās kvalitātes un gatavoti ar mīlestību. Šeit būs daži no tiem:

Kūpinātas garneles

Tās garšo fantastiski ar majonēzi, kas sajaukta ar kūpinātu papriku un zaļumiem. Īsta bauda!

Poke ar lasi vai tunci

Steidzīgā ikdiena nav pelnījusi paviršas maltītes, tāpēc Gatavots SKY meistari domā par to, lai Jūs varētu garšīgi un pilnvērtīgi paēst arī ikdienas skrējienā. SKY lielveikalos atradīsiet pašlaik tik aktuālās poke bļodas. Ieprieciniet sevi ne tikai svētkos, bet katru dienu!

Poke ar lasi – rīsi salikumā ar kraukšķīgām pupiņām, atsvaidzinošu ingveru un uz mēles kūstošu lasi sniegs īstu baudījumu gardēžiem.

Poke ar tunci – maiga zivs, krēmīgs avokado, pareizi pagatavoti rīsi, svaigi dārzeņi un tam visam pāri – sulīga mērce.

Svilināts tuncis zem papaijas

Gatavots SKY meistari radījuši eksotisku baudījumu – svilinātu tunci zem papaijas. Tunča fileja salikumā ar maigo papaiju, čili un laima marinādi ļaus ceļot mūsu garšas kārpiņām uz eksotisku virtuvi. Atliek vien apslacīt ar laima sulu, un baudījums garantēts!

Mazsālīts lasis un lasis ar pipariem un garšaugiem

Lasi Gatavots SKY meistari sāla paši. Viņi to lieliski pieprot. Piedāvājumā ir laša klasika – mazsālīts lasis un arī lasis ar pipariem un garšaugiem. Vai doma par svaigu SKY baltmaizes riku ar kārtīgu mazsālīta laša šķēli un nedaudz svaigu sīpolu neizklausās pēc labas idejas?

Zivs kotletes

Zivs kotletes ir lielisks veids, kā uzņemt nepieciešamās olbaltumvielas, tāpēc izmantojiet šo iespēju paēst pilnvērtīgi un garšīgi katru dienu kopā ar SKY!

Raksta autors – SKY Lielveikali.

pop-up-image