Kādas rotas modē šajā rudenī – iesaka GRENARDI

Silto, piedzīvojumiem bagāto, nedaudz vieglprātīgo vasaru ir nomainījis rudens – piezemētāks, mierīgāks, stabilāks, taču pamatīgāks. Un tas atspoguļojas arī juvelierizstrādājumu modes tendencēs. Ja vasarā rotas izceļas ar vieglumu un ar akmeņiem vasarīgos un košos toņos, tad rudenī tās tiek pamanītas apjomīgo formu, pārliecinošo un drosmīgo dizainu dēļ. Dabā rudens ir ražas laiks, tāpēc līdzības varam savilkt arī ar juvelierizstrādājumu pasauli – māksla rotāties ar visdiženāko!

GRENARDI rotu eksperti iepazīstina ar modes tendencēm šim rudenim!

Masīvi ķēžu elementi

Ķēžu elementi jau labu laiku ir sastopami rotaslietu modes tendencēs, taču īpaši aktuāli šajā rudenī. Ķēžu elementi izmantoti gan masīvos, gan smalkākos dizainos, taču jebkurā gadījumā tie piešķir raksturu – temperamentīgu, pārliecinošu, drosmīgu! Lai nēsātu ķēdes, ir jāuzdrošinās un tas iedod vēl papildu pārliecību to nēsātājai.

Izteiksmīgas rotas ar pērlēm

Nav noslēpums, ka rotas ar pērlēm ir absolūtā rotu klasika. Un nereti klasisks tiek asociēts ar garlaicīgu. Taču šajā rudenī pērles no klasiskām kļūst par īpaši aktuālām! Rudens tendencēs ir rotas, kur pērles iestrādātas izteiksmīgākos un pamanāmākos dizainos. Tajos pērles tiek kombinētas ar dažādiem dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem, kā arī pašas pērles tiek izvēlētas ne tikai ierastajā baltajā tonī un simetriski apaļajā formā, bet arī citās krāsās un formās.

Ziedi

Izteiksmīgi ziedi piezemētākos vai tumšos toņos, kuros pavīd arī kāds košāks akcents, tādējādi atgādinot par tuvojošos atvasaru. Bieži pieņemts, ka ziedi ir tikai pavasara vai vasaras simbols, tomēr attiecīgos toņos un ar piemērotiem akmeņiem, tie lieliski iederas arī tumšā laika garderobē. Un šķietami ļauj jums vēl koķetēt ar aizejošo vasaru.

Masīvas rokassprādzes

Kādai jābūt šīs sezonas rokassprādzei? Tādai, lai to pamana! Neatkarīgi no tā, vai to kombinēsiet ar klasisku biroja apģērbu vai ekspresīvāku tērpu uz pasākumiem, rokassprādze būs tā, ko pamanīs ikviens! Masīvas rokassprādzes bieži tiek radītas no aktuālajiem ķēžu posmiem, kas var tikt rotāti gan ar dārgakmeņiem, gan arī būt bez tiem.

Nokareni un mirdzoši auskari

Gari, nokareni, futūristiski un kosmiski auskari ir rotaslietu aktualitāte visam šim gadam. Robusto formu saspēle ar mirdzošajiem briljantiem radīs ļoti pārliecinošu, taču tai pat laikā koķetu un ļoti sievišķīgu koptēlu. Rudens ir laiks, kad aktualizējas dažādi saviesīgi vakara pasākumi – izsmalcinātas vakariņas, teātri, koncerti, balles, kur šādi auskari radīs izcilu akcentu jūsu vakartērpam.

Rotas tumšos toņos

Rudeni mēdz saukt par tumšo un drūmo laiku. Tomēr tumši toņi ne vienmēr ir sinonīms kaut kam drūmam. Melns, tumši brūns, tumši violets, bordo – šie ir krāsu toņi, kas saistās ar eleganci, briedumu, pārliecību, stabilitāti. Apģērbu garderobe no košajiem vasaras toņiem tiek nomainīta uz tumšākiem un piezemētākiem toņiem, tādēļ šāda dizaina rotas to lieliski papildinās un radīs harmonisku vizuālo tēlu. Īpaši unikāli būs izvēlēties rotas, kas darinātas no melnā zelta vai rotātas ar melnajiem briljantiem.

Raksta autors ir GRENARDI – eksperts ekskluzīvo rotu pasaulē.

Šo un citus rakstus par rotu pasauli lasiet GRENARDI digitālajā žurnālā Grenazine.lv – https://grenazine.lv/ 

pop-up-image