Kaņepju eļļas spēks – Jūsu ādas skaistumam un veselībai


“Ārstnieciskie augi palīdz man atrast atbildi uz jebkuru jautājumu.” – saka Silvija Špehar, bioloģe, ārstniecības augu pētniece un viena no Hemptouch kosmētikas zīmola dibinātājiem.

Silvia Spehar

Kumelītes un lavandas jau kopš seniem laikiem ir izmantotas miega kvalitātes uzlabošanai. Ciedrs palīdz koncentrēties, sajūt saikni ar sevi un ir lielisks līdzeklis fiziskai un emocionālai detoksikācijai. Ziedu karaliene roze ar saviem enerģijas viļņiem nomierina, izplata prieku, atslābina nervu sistēmu.

Otra mana aizraušanās – ādas kopšana. Lielākā daļa ādas problēmu rodas no mūsu emocijām. Vai esat dzirdējuši teicienu, ka dusmas kaitē skaistumam?

Esmu ļoti jutīga pēc dabas, kas manai ādai rada jaunus izaicinājumus. Es nolēmu spert loģisku soli un apvienot abas savas aizraušanās. Tā radās jauna kosmētikas līnija, kas ļauj jutīgai un problemātiskai ādai palīdzēt sev pašai. Visa būtība – līdzsvars. Katru formulu dāsni papildinu ar augstākās kvalitātes kaņepju ekstraktiem, kas ir visīstākais dabas līdzsvara iemiesojums.

Daba ir labākais, ko varat piedāvāt savai ādai

Labākais veids, kā palīdzēt savai ādai – mudināt to palīdzēt sev. Āda ir ķermeņa pirmais kontakts ar ārpasauli. Esiet pateicīgs savai jutīgajai ādai, jo tas nozīmē, ka tā veic savu aizsargfunkciju ar īpašu atbildību. Viss, ko mēs uzklājam uz ādas, nonāk ķermenī. Protams, tas darbojas arī pretējā virzienā. Tādējādi, lai saglabātu veselīgu un jauneklīgu ādu, ieteicams dzert daudz ūdens un lietot veselīgas, nepiesātinātas eļļas. Viena no vērtīgākajām ir kaņepju (latīniski: Cannabis Sativa) eļļa, ar kuru ir bagātināts katrs Hemptouch kosmētikas produkts.

Hemptouch kosmētika

Kāpēc ādai patīk kaņepju eļļa?

Tāpat kā visiem citiem orgāniem, ādai ir savas vajadzības. Divas svarīgākās sastāvdaļas, kurām jābūt ādas kopšanas līdzekļos, ir taukskābes un E vitamīns. Ja vēlaties to pārliecināties paši, izmēģiniet to avotu – tīru kaņepju eļļu vai ādas kopšanas produktus, kuru sastāvā ir šī eļļa.

Nekur dabā jūs neatradīsiet tik augstu un sabalansētu Omega-3 un Omega-6 koncentrāciju kā kaņepju eļļā.

6 kaņepju eļļas priekšrocības Jūsu skaistumam

Hemptouch kosmētika
  • Antioksidants

Kaņepju eļļa ir E vitamīna avots, kas ir dabisks konservants un antioksidants, kas aizsargā ādu no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.

  • Mitrina

Optimāla taukskābju attiecība dziļi mitrina un palielina ādas spēju saglabāt mitrumu.

  • Maigs ādai

Kaņepju eļļa ir lieliski piemērota jutīgas ādas kopšanai, jo tā neizraisa alerģiju vai citas ādas reakcijas.

  • Atjauno matus

Pateicoties kaņepju sēklu eļļas reģeneratīvajām īpašībām, tā ir kļuvusi populāra bojātu un sausu matu kopšanā.

  • Nomierina ādu ar izsitumiem

Omega-6 taukskābju trūkums var izraisīt ādas izsitumus.

  • Baro un atjauno ādu

Kaņepju sēklu eļļa ir bagāta ar A un E vitamīnu, kā arī noteiktām minerālvielām, kas ādai īpaši patīk, piemēram, magniju, cinku, dzelzi, kalciju un fosforu.

Ikvienam var būt skaista un veselīga āda, nepieciešama tikai ikdienas masāža, pareiza eļļu un ārstniecisko augu kombinācija un regulāra mitrināšana. Aicinām iegādāties Hemptouch dabisko kosmētiku LIVIN veikalā!

Raksta autors ir LIVIN. Šo un citus rakstus par ekoloģisko un dabisko kosmētiku lasi LIVIN.lv –https://www.livin.lv/

pop-up-image