Rudens sezonas tendences saulesbriļļu modē

Caur kādām lēcām vērosim zelta rudeni šogad? Kas jauns un kas joprojām būs aktuāls – esi lietas kursā par to, kā papildināt savu garderobi saulainai atvasarai.

AIZSARGBRIĻĻU STILS

Šie ekstravagantie rāmji šobrīd iegūst arvien lielāku popularitāti. No modes skatēm tie nokļūst veikalu plauktos un uz ielām un būs spilgts papildinājums tavai rudens garderobei. Masīvās, sportiskās līnijas lieliski kontrastē ar sievišķīgu tēlu un drosmīgu meikapu, kā arī var kalpot kā centrālais objekts ieturētam un pieklusinātam stilam.

RETRO KAĶACIS

Šīs koķetās saulesbrilles ir lielisks veids, kā padarīt seju tievāku un piešķirt izskatam glamūrīgu noskaņu. Īpaši aktuālas ir kaķacis ar bieziem retro rāmjiem un dažādu krāsu un rakstu faktūrām. Fakts, ka šīs brilles atkal un atkal atgriežas modē, nozīmē, ka tas ir labs ieguldījums, kas kalpos vēl ilgi.

LIELAS, STŪRAINAS SAULESBRILLES

“Oversize” tipa rāmji ir atgriezušies un šobrīd aktuālākā to forma – kantaina – asi stūri, masīvas un drošas līnijas. Tiesa šāda tipa saulesbrilles neder visiem – vislabāk tās piestāv apaļai sejas formai. Ja esi starp tiem, kam šī forma piestāv – noteikti izmanto to šosezon. Lielās, stūrainās brilles stilam piešķir drosmīgu un konceptuālu noskaņu.

KRĀŠŅI DEKORATĪVIE ELEMENTI

Mode ir demokrātiska – gan pret tiem, kas vēlas dzīvot vienkārši, gan tiem, kam patīk krāšņums un pārspīlējumi. Turklāt saulesbrilles ir labs veids, kā pavēstīt pasaulei savu attieksmi pret modi. Ja tev patīk izcelties un rotāties ar skaistiem, neparastiem aksesuāriem – šis ir īstais brīdis!

AVIATORU BRILLES

Lai arī klasiskas, vienkāršas lāsītes vienmēr būs modē, šogad ir vērts paspēlēties arī ar krāsām, izmēriem un ekstravagantiem, dekoratīviem elementiem. Tas piešaus pelēcīgajam Latvijas rudenim tik nepieciešamo svaigumu un prieku.

BEZRĀMJU SAULESBRILLES

Smalkumu un svaigumu stilam var piešķirt ar brillēm, kurām nav masīvu rāmju – šogad tās atkal kļuvušas aktuālas un redzamas uz mēlēm modes skatēs. Tās stilam piešķir nedaudz futūristisku noskaņu un izskatās pietiekoši neparasti, lai kļūtu arī par centrālo elementu tēlam.

NEPARASTU KRĀSU LĒCAS

Tās ir vienlīdz sportiskas un ekstravagantas – krāsaino rāmju saulesbrilles var gan aizstāt drosmīgu meikapu, gan papildināt to. Tās lieliski piestāv garderobei ieturētās krāsās, kā arī spilgtu toņu piekritējiem, sniedzot bezgalīgas variācijas kā kombinēt un veidot kontrastus. Īpaši aktuālas ir tumši zaļas, tumši rozā, dzeltenas un oranžas lēcas.

BALTI RĀMJI

Šis nenoliedzami ir šīs sezonas modes kliedziens, kas spēlējas ar 60to gadu stila elementiem, kas atgriežas modes namu kolekcijās. Ar masīvu, baltu rāmju saulesbrillēm tu šobrīd vari paspert soli priekšā visiem, kas seko stila tendencēm.

Ja vēlies papildināt savu rudens garderobi ar šajā sezonā aktuālām saulebrillēm, piedāvājumu no vadošajiem zīmoliem vari apskatīt Bergamo.lv, bet piemērīt – veikalā Bergamo i/c Sky&More.

Raksta autors – Bergamo Eyewear.

pop-up-image