Svētku tērpu formula

Tuvojoties svētkiem, ikreiz rodas jautājums – kādu tērpu izvēlēties? Izvēle veikalos ir diezgan plaša, taču, kā lai visu sakombinē, lai izskatītos gan mūsdienīgi un gaumīgi, gan arī atbilstoši svinību formātam?

Arī modes pasaulē pastāv savas formulas, turklāt tās nebūt nav sarežģītas! Lai atvieglotu Tavu izvēli, esam sagatavojuši Tev nelielu “špikeri”  ideālā tērpa meklējumos!

Kleita – Vanessa Scott; ādas jaka – Aniye By; zābaki – Kelton; mētelis – Karl Lagerfeld

FORMULA NR.1 – VAKARKLEITAS

Vakarkleitas izvēle būs visvienkāršākā formula, ja neesi pieradusi eksperimentēt. Atliek vien izvēlēties tādu, kas izcels skaistākās ķermeņa aprises un noslēps to, ko nevēlies rādīt. Piesātināti toņi un satīna spīdums ir ideāli piemērots Ziemassvētkiem un Jaunā gada vakaram! Šosezon zaļajiem, oranžajiem un zilajiem toņiem pievērs lielāku uzmanību – tie ir visaktuālākie.  Modē  atgriezies arī  mini garums, –  atļaujies vēl vairāk un izvēlies drosmīgu kleitu ar tīģera vai leoparda rakstiem par godu nākamajam tīģera gadam!

FORMULA NR.2 – ZĪMUĻSVĀRKI + KORSETE

Ja esi klasisko piegriezumu cienītāja, taču vēlies izskatīties arī svinīgi, nevis tikai lietišķi –  šī formula ir radīta tieši Tev! Spēlējies ar audumiem! Tie var būt neitrāli svārki ar satīna vai mirdzošu korseti. Vai otrādāk – satīna svārki ar satīna korseti kontrastainos toņos, vai vēl ekstravagantāk  – fliteriem nošūti svārki ar ādas korseti. Pastāv bezgalīgi kombināciju veidi –  dodies uz veikalu un meklē sev vistīkamāko! Ja nevēlies atkailināt rokas, zem korsetes vari vilkt blūzi vai plānu trikotāžas džemperi.

FORMULA NR.3  – TVĪDA AUDUMU APĢĒRBI

Šķiet, ka šis auduma tips nekad neizies no modes, taču šosezon tas ir īpaši aktuāls. Bikškostīms, svārki ar žaketi vai kleita –  tas vienmēr izskatīsies atbilstoši svētkiem! Ja rodas grūtības piemeklēt rotaslietas – pērles būs tieši laikā.

FORMULA NR.4 – BIKSES UN EKSTRAVAGANTS TOPS

Papildini savas mīļākās bikses (tās var būt pat džinsa bikses) ar pašu ekstravagantāko topu, ko atradīsi veikalā – un svinīgs, taču diezgan brīvs tēls, ir gatavs! Ādas bikses vienmēr ir laba ideja, ja vēlies izskatīties iespaidīgi. Turklāt tās Tev noderēs arī ikdienā. Šo formulu vari papildināt ar jebkāda stila apaviem – sākot no klasiskajām augstpapēžu kurpēm, beidzot ar kovboja stila zābakiem.

FORMULA NR.5 – MINI KLEITA + OVERSIZE VIRSJAKA + MILITĀRA STILA ZĀBAKI

Šī nu jau ierastā formula, joprojām nezaudē savu aktualitāti! Izvēlies efektīgu ādas jaku vai pagarinātu bleizeri ar odziņu, kā, piemēram, jaku ar ikonisko Karl Lagerfeld attēlu uz muguras, un tas var kļūt par vizītkarti tavam stilam!

Velc spīdīgu mini kleitu vai mini svārkus ar topu! Ja virsjaka nav no ādas – izvēlies ādas svārkus un topu. Šī formula atļauj drosmīgākās audumu un garumu kombinācijas.

Atļaujies vairāk spīdumu, fliteru, spalvu, rišu un kristālu!  Šis ir īstais laiks!

Stils: Jevgenija Šube

pop-up-image