https://skyandmore.lv/wp-content/uploads/2021/04/Berniem-1.jpg

Iepirkšanās centrā Sky & More atradīsiet arī plašu preču un pakalpojumu piedāvājumu bērniem – Sky&More ir pieejami vairāk nekā 10 zīmolu bērnu apģērbu, apavu, aksesuāru un rotaļlietu veikali, preces bērnu labsajūtai, kā arī dažādas izklaides iespējas bērniem.

Bērnu modes preces un rotaļlietas iespējams iegādāties iepirkšanās centra otrajā stāvā Sky & More KIDZ vai tiešsaistē Sky & More interneta veikalā. Sky & More KIDZ piedāvā no citiem lielveikaliem atšķirīgu bērnu apģērbu, apavu, aksesuāru un rotaļlietu klāstu, kas noteikti iepriecinās gan pašus bērnus, gan arī viņu vecākus.

Iepirkšanās centrā Sky & More atradīsiet tādus bērnu modes zīmolus kā Dixie Girl, Fun&Fun, Tuc Tuc, Siviglia, Please Kids un daudzus citus – šeit jūs gaida lieliska apģērbu un aksesuāru izvēle dažāda vecuma bērniem.

Sky & More KIDZ piedāvā arī lieliskas izklaides iespējas bērniem! Kamēr vecāki iepērkas tirdzniecības centrā, bērniem ir iespējams izbraukt ar elektromobiļiem turpat veikalā uz vietas, apmeklēt bērnu izklaides un rotaļu centru Apkārt pasaulei vai izmēģināt kāpšanas sporta veidu kāpšanas zālē Virsotne.  Atšķirīgs piedāvājums un izvēle katra gaumei un iespējām!